Правила сайту

Умови роботи сайту pan-japan.com визначаються цими правилами а також Політикою конфіденційності та Договором Публічної оферти


1. Загальні положення


1.1. Ці Правила визначають порядок та умови використання інформаційних ресурсів Веб-сайту pan-japan.com, (далі по тексту - Правила), в тому числі:


1.1.1. Правила користування Покупцями (Замовниками, Споживачами), (далі по тексту - Користувач) Веб-сайту pan-japan.com (далі по тексту - Сайт).


1.1.2. Умови використання персональних даних.


1.2. Власником Сайту, Продавцем (Виконавцем, Постачальником) є ФОП Глущенко І.М., (далі по тексту - Власник).


1.3. Користувач, який використовує інформаційні ресурси Сайту, є таким, хто ознайомився і приймає умови цих Правил.


1.4. Власник залишає за собою право змінювати та / або доповнювати дані Правила, Сайт в односторонньому порядку в будь-який час, без будь-якого спеціального повідомлення, публікуючи зміни на Сайті.


1.5. У разі незгоди Користувача виконувати дані Правила, Користувач має право надалі не відвідувати та/або не використовувати Сайт.


1.6. Власник наполегливо рекомендує регулярно перечитувати дані Правила, аби Користувач був у курсі всіх змін, що вносяться. У разі, якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після публікації змін у розділі Правил, останній автоматично зобов'язується виконувати дані Правила з усіма внесеними до них поправками та/або змінами/доповненнями.


1.7. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення Користувачем будь-якого повідомлення на Сайті, або реєстрація Користувача на Сайті, автоматично означає його згоду з даними Правилами і з необхідністю їх дотримання.


1.8. Дані Правила є відкритим і загальнодоступним документом.2. Правила користування Сайтом


2.1. Сайт містить об'єкти інтелектуальної власності (в т.ч. об'єкти авторського права, знаки для товарів і послуг і таке інше): фотографії, відеоматеріали, графічні зображення.


2.2. Виняткові права на використання вмісту Сайту (в т.ч. право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів, належать Власнику.


2.3. Користувач має право копіювати (завантажувати, скачувати) з Сайту матеріали, права на які належать Власнику, тільки для особистого використання.


2.4. Поширення, опублікування або інше використання матеріалів Сайту не допускається без посилання на Власника (без посилання на Сайт).


2.5. У разі порушення пунктів 2.3., 2.4. цих Правил, Користувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.


2.6. Користувач зобов'язується використовувати Сайт тільки в законних цілях.


2.7. Користувач зобов'язується не відправляти повідомлення в формі зворотного зв'язку наступного характеру:


2.7.1. Повідомлення, які порушують чинне законодавство України, містять в собі погрози й образи, порушують публічний порядок, носять характер непристойності.


2.7.2. Повідомлення, які порушують в тій чи іншій мірі честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси інших осіб.


2.7.3. Повідомлення, які сприяють, або містять заклики до розпалювання релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, а також інші матеріали, які порушують положення чинного законодавства України.


2.8. Користувач погоджується з тим, що він несе відповідальність за порушення умов цих Правил. Користувач зобов'язується відшкодувати будь-які збитки, що виникають внаслідок таких порушень.


3. Умови використання персональних даних


3.1. Для того, щоб Користувач зміг отримати зворотний зв’язок на сайті та/або здійснити підписку на розсилку новин, а Власник зміг виконати замовлення (здійснити зворотний зв’язок за телефоном або електронною поштою та/або підписати Користувача на розсилку новин і т.д.), Користувачу потрібно заповнити форму зворотного зв’язку, а Власнику необхідна певна особиста інформація.

Для реєстрації Користувачу необхідно вказати: прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, електронну адресу (E-mail), назву компанії, від імені якої діє користувач.


3.2. Дані Користувача використовуються і зберігаються для наступних цілей:


обслуговування, надання консультаційних послуг, щодо послуг та рішень Власника;


поліпшення і розвитку Сайту;


статистичного і маркетингового аналізу;


встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробки запитів і заявок від Користувача;


надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту;


надання Користувачеві оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Сайту;


здійснення рекламної діяльності.


3.3. Доступ до особистих даних Користувача буде надано тільки уповноваженим співробітникам для цілей, зазначених в пункті 3.2. розділу 3, а також для забезпечення захисту і обробки інформації.


3.4. Користувач, здійснюючи заповнення форми зворотного зв’язку на Сайті, погоджується з тим, що уповноважений співробітник має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам телефонного зв’язку, виключно з метою виконання запиту Користувача, оформленого на Сайті.


3.5. Уповноважений співробітник вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб, та несе за це персональну відповідальність.


3.6. Згоду на обробку персональних даних Користувач надає шляхом заповнення електронної форми зворотного зв’язку на сайті Інтернет – порталу та шляхом введення спеціального символу (✓) у даній формі та/або шляхом активування підписки на розсилку новин, шляхом внесення своєї електронної адреси у відповідну форму і добровільно дозволяє використовувати свої персональні дані, з метою зазначеної в пункті 3.2. розділу 3, виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних», від 01.06.2010 р. № 2297-VI.


3.7. Детальніше про норми щодо збору та обробки персональних даних Користувач може ознайомитись в Законі України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-6, перейшовши за посиланням на сайт Верховної Ради України www.rada.gov.ua.4. Прикінцеві положення


4.1. Власник не гарантує абсолютну безперебійність або безпомилковість роботи Сайту і зобов'язується докладати усіх розумних зусиль і заходів з метою недопущення цього і усунення виниклих проблем.


4.2. Власник не несе відповідальності за затримки, переривання, втрати, що відбуваються через дефекти в будь-якому електронному або механічному обладнанні, що не належить Власнику, за проблеми при передачі даних або з'єднання, що виникли не з вини Власника, за якість каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту, а також в разі блокування доступу до Сайту в результаті дій третіх осіб.


4.3. Ніщо в змісті цих Правил не може розумітися як встановлення між Користувачем і Власником агентських відносин, відносин по спільній діяльності і будь-яких інших відплатних відносин, прямо не передбачених цими Правилами.


4.4. Для пропозицій та скарг, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв'язку.


4.5. Власник не несе відповідальності в разі надання контактної інформації Користувачем на інших інтернет-ресурсах і в магазинах.


4.6. Користувач, погоджуючись з умовами Правил, підтверджує, що вони є зрозумілими і прийнятними. Фактом згоди і підтвердження вважається заповнення форми зворотного зв’язку на Сайті та оформлення заявки на підписку на отримання новин на Сайті pan-japan.com.Інформація про Власника сайту:ФОП Глущенко І.М.


Юридична адреса: 58000, м. Чернівці, Котляревського 12


Поштова адреса: 58000, м. Чернівці, вул. , О. Кобилянської 6


Код ЄДРПОУ: 2874814868


Тел/факс: +38 (095) 090-49-00

Made on
Tilda